Przejdź do treści

Opinie o roletach ściennych gładkich i dzień-noc

W moim domu przez kilka lat miałam rolety ścienne gładkie, jednak nie byłam w pełni zadowolona z tego rozwiązania, dlatego postanowiłam kupić rolety dzień-noc. Opinie na ich temat były zachęcające, dlatego nie bałam się zakupu i nie żałuję. Teraz światło wpada równomiernie, a do tego bardzo podoba mi się estetyka produktu. Używam go od pół roku i jeszcze się nie zawiodłam, dlatego polecam serdecznie.
Katarzyna
Moje biuro jest położone w najbardziej oświetlonej części budynku, przez co często musiałem pracować w dyskomforcie spowodowanym lekkim oślepieniem. Nierzadko wolałem wrócić do domu i pracować tam. Nie mogło to trwać w nieskończoność, dlatego kupiłem rolety ścienne. Opinie na temat firmy minirolety.pl zachęciły mnie do skorzystania z oferty i muszę przyznać, że spotkałem się z pełnym profesjonalizmem.
Andrzej
Kolega po ostatniej wizycie w mojej kawalerce polecił mi rolety ścienne. Opinie o marce minirolety.pl zachęciły mnie do skorzystania z oferty i jestem bardzo zadowolony. Nie zapłaciłem dużo, a teraz nie narzekam na nadmiar słońca w moim mieszkaniu. Do tego wybrałem kolor odpowiadający dodatkom i teraz cieszę się pełnym komfortem. Serdecznie polecam. Żałuję tylko, że wcześniej nie postanowiłem zainwestować w rolety.
Emil
W zeszłe lato sporo narzekałam na zbyt dużo światła wpadającego do mieszkania, aż w końcu mój syn Borys postanowił kupić mi rolety ścienne. Żałuję, że wcześniej ich nie kupiłam, ponieważ teraz, kiedy dołączę do nich jeszcze zasłonę mogę niemal całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Do tego wyglądają bardzo ładnie i nie niszczą się jak stare żaluzje, które swego czasu miałam 🙂
Monika
Jestem estetą, dlatego każdy element mojego mieszkania został dokładnie zaplanowany. Niestety, przy remoncie nie wziąłem pod uwagę tego, jak słońce będzie mnie denerwowało latem. Postanowiłem więc ostatnio kupić rolety dzień-noc, opinie na ich temat były świetne, a przy tym spodobały mi się wizualnie, bo w moim domu wszędzie można spotkać motywy pasów, a więc zachowałem swój styl i dostałem komfort!
Dominik